• Kategorie
  • Szukaj
  • Maszyny

W naszym sklepie z narzędziami można znaleźć różnego rodzaju urządzenia pozwalające na profesjonalną obróbkę różnego rodzaju materiałów, w tym drewna, metalu, czy też blachy. Proponujemy także wysokiej jakości akcesoria, które w znacznym stopniu ułatwiają obrabianie materiałów.

Nasze specjalistyczne produkty są wyprodukowane z wytrzymałych i trwałych materiałów, które mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat. Zapewniamy najwyższą jakość oraz najlepsze ceny.

Oferowane przez nas narzędzia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy eksploatują opisywane narzędzia przez wiele lat. Proponujemy między innymi pilarki taśmowe, maszyny wieloczynnościowe, strugarki, frezarki, pilarki formatowe, czy też centra obróbcze CNC, lub też okleiniarki sprzężone z magazynami płyt oraz najnowocześniejszymi systemami robotyzacji.

Wszystkie nasze maszyny są tworzone w oparciu o innowacyjne oraz w pełni konstruktywne technologie. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab. Zachęcamy do zakupu.

Zadaniem naszego sklepu jest dostarczenie klientom wszystkiego, co pozwoli im wykonywać pracę związaną z majsterkowaniem i nie tylko w znacznie prostszy i przyjemniejszy sposób. Dużym ułatwieniem są dziś maszyny bazujące na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które przydadzą się podczas wielu rozmaitych zadań. Znajdziesz tutaj zarówno urządzenia służące do realizowania wymagających czynności, jak i drobne akcesoria, które także okazują się nieocenioną pomocą. Zapoznaj się z szerokim asortymentem i przekonaj się o tym sam!

Maszyny o kompleksowym zastosowaniu

W ofercie umieściliśmy sprzęty przeznaczone do obróbki:

·         drewna;

·         blach;

·         metalu.

Maszyny do obróbki drewna przydadzą się w zakładach stolarskich, tartakach, sklepach budowlanych i nie tylko. Zaopatrz się tu w piły o uniwersalnym charakterze, szlifierki, strugarki, a także we frezarki do drewna, organizując swoją pracę od początku do końca. Narzędzia są proste w obsłudze i gwarantują zachowanie pełnej precyzji. Sprzęty przeznaczone do obróbki blach to przede wszystkim giętarki krawędziowe, prasy warsztatowe oraz giętarki walcowe. Służą do przecinania, zaginania i wytłaczania. Zostały zaprojektowane tak, by dobrze radzić sobie z różnymi rodzajami tego surowca i zachować przy tym dużą wydajność oraz wygodę użytkowania.

Wszystkie posiadają sporo funkcji, które odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Jeśli chodzi o maszyny do obróbki metalu, w naszym asortymencie znajdziesz frezarki, wiertarki stołowe, magnetyczne i kolumnowe, szlifierki taśmowe i stołowe a także tokarki. To podstawowe wyposażenie każdego specjalistycznego warsztatu i pracowni.

Drobne akcesoria, które są w stanie zrobić ogromną różnicę

Dopełnieniem wszystkich wymienionych urządzeń są akcesoria. Stworzono je po to, by dodatkowo uprzyjemnić pracę i uczynić ją jeszcze bardziej efektywną. Nakrętki i tuleje zaciskowe, zestawy stempli do pras czy osłony ochronne pomogą dostosować konkretne maszyny do swoich potrzeb i zatroszczyć się o bezpieczeństwo w trakcie ich obsługiwania. Niektóre produkty są dedykowane konkretnym modelom, inne z kolei posiadają uniwersalne zastosowanie.

Starannie wyselekcjonowane maszyny wysokiej klasy

Dokładamy wszelkich starań ku temu, by odpowiadać na zapotrzebowanie rynku i spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów. Dlatego też w ofercie posiadamy wyłącznie profesjonalne sprzęty renomowanych marek.

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz nie tylko wysokiej klasy narzędzia, ale także długoterminową gwarancję i wsparcie ekspertów. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością rozwiejemy ewentualne wątpliwości oraz udzielimy odpowiedzi na pytania. Merytoryczna wiedza na temat maszyn i akcesoriów sprawia, że regularnie pomagamy klientom wybierać produkty, które są najlepiej dopasowane do specyfiki ich pracy.