• Kategorie
  • Szukaj
  • Odciąg trocin

Podczas obróbki drewna wytwarzane są ogromne ilości odpadu, czyli trociny i wióry. W bardzo szybki sposób ograniczają przestrzeń pracy skutecznie utrudniając wykonywane zajęcie. W pracy niezwykle ważne jest bezpieczeństwo oraz komfort wykonywanych czynności. Dlatego też odciągi trocin są narzędziem niezbędnym właśnie przy pracy z drewnem.

Prezentowane na naszej stronie modele można wykorzystywać zarówno w dużych zakładach pracy, jak i przydomowych hobbystycznych warsztatach. Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.

Różnorodność oferowanych modeli zapewnia dużą możliwość wyboru, zależnie od Państwa aktualnych potrzeb. Wysoka klasa materiałów, z których wykonane są urządzenia pozwalają na bezawaryjną i czystą pracę o każdej porze dnia i nocy. 

Korzystając z oferowanych odciągów łatwo zadbać o porządek, bezpieczeństwo i wygodę na miejscu pracy. Poniżej znajdziesz modele, które są dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystanie z naszej bogatej oferty. 

Odciąg wiórów Metabo SPA 1200 601205000 Odciąg do (pół)stacjonarnych maszyn i urządzeń do obróbki drewna wyrzucający powietrze nieoczyszczone (należy przestrzegać...