• Kategorie
  • Szukaj
  • Leżanki warsztatowe

Warsztat samochodowy bezleżanki warsztatowej nie istnieje. Taki mebel ułatwia pracę w warsztacie. Jest to podłużny wózek na kołach. Dopasowuje się do kształtu ciała mechanika, ułatwia pracę pod samochodem. Można na niej przemieszczać się i przesuwać, nie niszcząc odzieży roboczej. Chroni też przed zimnem płynącym z podłoża. Szukasz narzędzi? Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Leżanka poprawia efektywność pracy i zwiększa wygodę. Na rynku można znaleźć leżanki z plastiku lub z materiału. Leżanka plastikowa jest wytrzymała, odporna, miękka zarazem oraz izoluje od zimna. Łatwo ją czyścić z zabrudzeń. Leżanka z materiału jest wygodna i wytrzymała, ale nie izoluje tak dobrze od zimna, jak leżanka plastikowa. Higiena pracy w warsztacie jest bardzo ważna.

W warsztacie nie można korzystać ze zbyt dużej leżanki, ponieważ nie ma tam miejsca. Powinna być wyprofilowana, aby zapewniała kręgosłupowi maksymalny komfort i podparcie. Przyda się miękka poduszka pod kark oraz zagłówek. Dostępne są modele składane lub z pojemnikiem na narzędzia.