• Kategorie
  • Szukaj
  • Ściski Typu G

Ściski stolarskie typu G swoją nazwę zawdzięczają kształtowi przypominającemu właśnie tę literę. Są niewielkie, poręczne i znajdą zastosowanie w każdym warsztacie stolarskim, jak i domowym. Służą do precyzyjnego ściskania klejonych elementów. Są narzędziami ręcznymi, podobnymi do ścisków typu C, ale  różnią się od nich tym,  że dodatkowo posiadają bardzo poręczną rękojeść. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Dzięki temu sprawdzają się doskonale w najróżniejszych pracach stolarskich, Są wytrzymałe i mają dużą siłę docisku. Będą przydatne zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Dobrze sprawdzą się w modelarstwie.

Ich zastosowanie okazuje się jednak bardziej wszechstronne. Przydają się także w pracach ślusarskich. Mogą posiadać różną wielkość, dzięki czemu łatwo jest dobrać je do własnych potrzeb. Będą nieocenionym wyposażeniem gospodarstw domowych, w których mieszka majsterkowicz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i w razie jakichkolwiek pytań służymy fachową pomocą w doborze narzędzi, które państwa interesują.