• Kategorie
  • Szukaj
  • Pistolety do kleju na gorąco

Pistolety do kleju na gorąco umożliwia trwałe łączenie ze sobą poszczególnych elementów. Taki sprzęt posiada grzałkę, która podgrzewa wkłady klejowy do odpowiedniej temperatury, topiąc klej i przygotowuje go do użytku.

W sprzedaży można znaleźć również niskotemperaturowe pistolety do kleju, które są przeznaczone do klejenia materiałów wrażliwych na gorąco. Wybierając pistolet do kleju na gorąco, należy rozważyć czy lepiej sprawdzi się w model zasilany akumulatorem zasilany długim kablem, czy model bezprzewodowy. Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.

Przydatna będzie również odpowiednia podkładka, która sprawdzi się do odkładania rozgrzanego pistoletu. Pistolety do kleju na gorąco mają szerokie zastosowanie. Sprawdzą się do rozmaitych prac naprawczych w domu, kiedy trzeba połączyć pęknięte lub połamane elementy. W sprzedaży można uniwersalne wkłady klejowe, jak również do konkretnych materiałów. Bogaty wybór klejów sprawia, że pistolety do kleju na gorąco sprawdzą się przy majsterkowaniu, wykonywaniu dekoracji hande-made czy modelarstwie.