• Kategorie
  • Szukaj
  • Szlifierki

Szlifierki to jedne z częściej wykorzystywanych i popularnych elektronarzędzi. Ich zastosowanie jest szerokie. Najogólniej mówiąc – służą do cięcia, wyrównywania oraz wykańczania różnych materiałów i powierzchni. Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.

Ze względu na różnice w przeznaczeniu występują określone rodzaje szlifierek, m.in. kątowa, taśmowa, oscylacyjna, mimośrodkowa czy wielofunkcyjna. Różnią się również rodzajami tarcz, używanymi do szlifowania, cięcia lub polerowania. Dzięki szerokiej gamie różnorodnych opcji możliwe jest wybranie precyzyjnej szlifierki spełniającej określone wymagania.

Większość urządzeń posiada zasilanie sieciowe, co zapewnia im nieustanną pracę z wykorzystaniem dużej mocy. Istnieją również urządzenia zasilane przez akumulator. Szlifierki to narzędzi poręczne, łatwe w przechowywaniu oraz transporcie. Przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa mogą być używane również przez amatorów. Na stronie dostępne są urządzenia znanych i sprawdzonych marek, cechujących się zaufaniem wśród klientów.