• Kategorie
  • Szukaj
  • Polerki

Chcesz, aby lakier Twojego samochodu wyglądał jak w nowym samochodzie. Zaopatrz się w elektronarzędzie takie jak polerka. Dzięki niej, a głównie dzięki specjalnemu dyskowi, gdzie mocowane są materiały polerujące, do których zaliczamy gąbki polerskie, filce polerskie oraz futerka polerskie doskonale wypolerujesz lakier samochodu. Ale taka ręczna polerka nie służy tylko do poprawiania lakieru samochodowego. Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.

Polerkę wykorzystasz także do polerowania powierzchni drewnianych, należy tylko wtedy użyć innego materiału polerującego. Polerki są zasilane elektrycznie, ale dostępne są także mini-polerki zasilane z gniazdka zapalniczki.

Polerka jest to urządzenie bardzo poręczne, dzięki czemu jest zapewniony komfort pracy podczas polerowania. Charakterystycznym dla nich jest doskonała precyzja, dzięki czemu powierzchnia po wypolerowaniu wygląda bardzo atrakcyjnie. Większość polerek to narzędzia o dużej mocy. Zostały wyposażone w miękką rękojeść, dzięki czemu możesz się nią posługiwać nawet przez kilka godzin.