• Kategorie
  • Szukaj
  • Pompki

Narzędziami warsztatowymi są pompki. Pompa ręczna jest stosowana w ogrodach, w działkach rekreacyjnych. Wykonana jest z żeliwa. Jest to bardzo mocna i trwała konstrukcja, niezawodna, szybka i łatwa w montażu. Wytwarza niewielkie ciśnienie. Można nią podać wodę na wysokość zgodnie z parametrami. Przy warsztacie taka pompa sprawdzi się jako alternatywne źródło wody. Szukasz narzędzi warsztatowych dobrej jakości? Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Pompa do oleju bardzo dobrze sprawdza się w warsztacie – kosztuje ok. 50 złotych. Waży niespełna kilogram, jest zatem bardzo lekkim narzędziem. Dzięki tej strzykawce można dotrzeć do skrzyni biegów, mostów napędowych. Strzykawka jest wykonana ze stalowego cylindra. Tłok ma uszczelnienie z gumy odpornej na działanie smarów oraz olejów.

Strzykawka ma także system odpowietrzający, który wyrównuje ciśnienie pod tłokiem, a dzięki temu wydajność oraz płynność pracy takiej strzykawki jest o wiele lepsza. Pompka podciśnieniowa służy do diagnostyki systemów w samochodach. Wyposażona jest w przełącznik, który pozwala wytworzyć podciśnienie lub ciśnienie.