• Kategorie
  • Szukaj
  • Bity i końcówki wkrętakowe

Wkrętarki oraz wkrętarko-wiertarki są bardzo często niezastąpionym narzędziem w pracach warsztatowych oraz remontowo-budowlanych. Każde z tego typu urządzeń posiada dodatki, z których działaniem użytkownik powinien się zapoznać przed ich użyciem. Głównym z dodatków są tzw. bity. Szukasz narzędzi warsztatowych dobrej jakości? Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Bity, czyli końcówki do wkręcania lub wykręcania wkrętów wszelkiego rodzaju. Przy bitach należy pamiętać o tym, że wszystko musi do siebie precyzyjnie pasować. Najprościej uszkodzić bity podczas niewłaściwego wkręcania. Każda wkrętarka posiada sprzęgło, które automatycznie dopasowuje siłę docisku i jeśli bit trafi na opór, automatycznie się blokuje. Inną z końcówek jest wiertło.

Wiertła służą, do wykonywania otworów w przeróżnych materiałach, w zależności od potrzeby. Wiertła precyzyjne, czyli tzw. kły centrujące pozwalają na tworzenie otworów bardzo precyzyjnych. Kolejną z kategorii końcówek do wkrętarek i wkrętarko-wiertarek są fazowniki i nawiertaki. Są to rozbudowane wersje wierteł służące do wykonywania pogłębień i tworzenia nawierceń pod przyszłe otwory. Szukasz narzędzi warsztatowych dobrej jakości? Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Ostatnią z kategorii są zdzieraki. Zgodnie z nazwą służą do tworzenia wgłębień lub usuwania niepotrzebnej warstwy jakiegoś materiału.