• Kategorie
  • Szukaj
  • Gwoździarki

Gwoździarki to profesjonalne narzędzie, które ułatwia prace remontowe. Nie trzeba jej wielokrotnie nabijać, posiadaj specjalny podajnik do gwoździ, który może pomieścić nawet do 300 gwoździ, podczas jednego naładowania. Każdy tego typu sprzęt posiada specjalny mechanizm, który zapewnia wyrzucanie gwoździ z określonym tempie. 

Do działania gwoździarek niezbędne jest źródło prądu lub paliwa do napędzania. Można znaleźć taki sprzęt zasilany prądem, akumulatorem, gazem lub wymienną baterię. Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.

Taki sprzęt wykorzystywany jest w zakładach stolarskich oraz przez firmy remontowo-budowalne. Gwoździarki wyposażone są w mechanizm dotykowych lub spustowy. Mechanizm strzelający  zamontowany w gwoździarce pozwala wyrzucać gwoździe ulokowane w komorze z określoną siłą.

Gwoździarki są często utożsamiane z automatycznym zszywaczem. Energia wyrzutu umożliwia wbicie gwoździ na głębokość nawet do kilku metrów. Takie urządzenia wpisują się w oczekiwania amatorów majsterkowania oraz fachowców.