• Kategorie
  • Szukaj
  • Koła pomiarowe

Koło pomiarowe jest inaczej nazywane drogomierzem. Stanowi ono urządzenie, które jest obecnie niezbędne do szybszego wykonywania wielu prac. Drogomierz jest niezwykle prostym, jak również genialnym urządzeniem. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

W naszej ofercie można wybierać spośród wielu ich rodzajów. Głównym jego zadaniem jest wykonanie pomiaru drogi w terenie. Istotne jest, iż eksploatacja czy też budowa tego urządzenia jest bardzo prosta. Koło pomiarowe znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w pracach budowlanych przy pomiarach odcinków drogi. Następnie, można nim wykonać pomiary terenu (pod budowę działki), pomiary terenowe (pod budowę dużych przemysłowych budynków). Koło zapasowe można wykorzystać także do wykonania szkiców pewnych sytuacji albo pomiarów produktów w przemyśle.

Ponadto, można go zastosować nawet do opracowania kosztorysu elektrycznej instalacji czy też w trakcie budowy, przebudowy pewnych odcinków, a nawet całych dróg. Zapewne każdy w naszym sklepie wybierze odpowiedni dla siebie model. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów.