• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzie wielofunkcyjne

Narzędzia wielofunkcyjne to jedno wszechstronne urządzenie, które posiada w sobie możliwości wielu akcesoriów. Duża ilość przyrządów zamkniętych w jeden pozwala w krótkim czasie i w każdym miejscu sprawnie wykonywać swoją pracę. Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.

Dzięki wymiennym końcówkom idzie doskonale, szybko i intuicyjnie dostosowywać narzędzie do wymaganej czynności. Mniejsze niż standardowe wkłady robocze pozwalają na większą dostępność do opracowywanego miejsca. 

Za narzędziami wielofunkcyjnymi przemawia bardzo dużo plusów, między innymi oszczędność – nie trzeba kupować większej ilości przyrządów, przez co również zaoszczędzimy miejsce, poręczność – w pracy w terenie zabieramy ze sobą tylko jedno elektronarzędzie, które w 100% pozwoli nam na wykonanie nawet najtrudniejszych zadań.

Narzędzia wielofunkcyjne są polecane dla profesjonalistów oraz amatorów, w pracach, gdy potrzebna jest duża dokładność. Do podstawowych zadań tych urządzeń należą: szlifowanie, cięcie, skrobanie oraz piłowanie.