• Kategorie
  • Szukaj
  • Szczelinomierze

Szczelinomierze to narzędzia pomiarowe służące do określenia wielkości szczeliny lub luzu pomiędzy sąsiadującymi powierzchniami. Używa się ich w bardzo łatwy i intuicyjny sposób. Wystarczy wybrać i wsunąć w szczelinę płytkę szczelinomierza, żeby sprawdzić jej grubość.

W naszej ofercie dostępne są szczelinomierze pojedyncze, listkowe oraz szczelinomierze w rolce. W ich działaniu ważna jest precyzja wykonania, dlatego należy korzystać jedynie ze szczelinomierzy wysokiej jakości, a także regularnie je wzorcować.

Szczelinomierze mogą się przydać przy regulacji luzu zaworowego silnika spalinowego i do pomiaru luzów między współpracującymi powierzchniami maszyn. Są niezbędne w pracy w wielu dziedzinach, na przykład przy pracach naprawczych w samochodzie. To uniwersalne i przydatne przyrządy do pomiaru, które powinno znaleźć się w każdym warsztacie samochodowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczelinomierzy. Oferujemy jedynie najwyższą jakość wykonania i materiałów. Nasze produkty pochodzą od wiodących firm w kraju.