• Kategorie
  • Szukaj
  • Młoty udarowe

Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab. Młot udarowy jest to elektronarzędzie o bardzo wielu zastosowaniach. Posługują się nim zarówno fachowcy wykonujący specjalistyczne roboty na budowie czy też na drogach, jak i również właściciele domów jednorodzinnych, gdzie służą im na przykład podczas prac związanych z wymianą posadzki lub skuciem betonowego podjazdu przed posesją. Różnica tkwi w mocy.

Młot udarowy, którym będzie się posługiwał fachowiec ze specjalistycznej firmy, charakteryzuje się większą mocą około 1000-1500W, siłą udaru, czyli ponad 4000 uderzeń na minutę, a także naturalnie wagą. Profesjonalne elektronarzędzia typu młot udarowy mogą ważyć nawet 20 kilogramów.

Dla osób, które wykorzystują ten sprzęt do prac na terenie swojej posesji czy też firmy dostępne są młoty udarowe o niższej mocy, czyli około 600 W i mniejszej sile udaru. Ale za tym idzie to, że są one poręczniejsze i lżejsze, ponieważ ważą około 6 kilogramów.

Młot udarowy przeznaczony do specjalistycznych prac jest głównie zasilany sieciowo, natomiast młot przeznaczony do prac bardziej amatorskich posiada zasilanie zarówno elektryczne, jak i również akumulatorowe.