• Jonnesway Klucz dynamometryczny precyzyjny 1" 200-1000Nm ±3% T211000N

Symbol: T211000N
2536.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Czas realizacji zamówienia do 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Zostaw telefon

Precyzyjny klucz dynamometryczny przystosowany do dokręcania śrub z gwintem prawym. Do każdego klucza dołączone jest świadectwo kalibracji wykonane zgodnie z PN-ISO 6789 na certyfikowanym przyrządzie pomiarowym. Narzędzie o obniżonej tolerancji (tylko +-3%) przeznaczone do precyzyjnego dokręcania w przypadkach, gdy moment dokręcania jest bardzo ważny. Ustawienie wymaganego momentu obrotowego odbywa się za pomocą obrotowej części rękojeści wyposażonej w blokadę. Wybrany moment jest wyświetlany w małym okienku w rączce - dzięki czemu wszystko jest bardzo szybkie i łatwe. Z ergonomicznym uchwytem zapewniającym wygodną obsługę. 

Parametry techniczne:

  • Wymiar kwadratu: 1" 
  • Zakres momentu dokręcania: 200-1000 Nm
  • Dokładność: ± 3% 
  • Całkowita długość klucza: 1500mm 
  • Opakowanie: plastikowa kaseta 

1. Przekręć w lewo pokrętło zabezpieczenia na spodzie rączki.

image

2. Po odbezpieczeniu klucza nastawić moment obrotowy kręcąc pokrętłem na spodzie rączki do momentu wyświetlenia oczekiwanej wartości w okienku. Po nastawieniu klucza zablokować zabezpieczenie.

imageimage

UWAGA: podczas nastawiania momentu nie przekraczać maksymalnego momentu danego klucza. Przekroczenie maksymalnej wartości może spowodować uszkodzenie narzędzia

3. Po zakończeniu pracy wyzerować klucz ustawiając do pozycji STOP. Uwaga: podczas zerowania klucza nie przekraczać pozycji STOP.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.