Skorzystaj z Urodzinowej Promocji! Kup Narzędzie Akumulatorowe Metabo 18 V i Odbierz Akumulator Gratis!


Sprawdź asortymentPoznaj wyjątkową serię narzędzi akumulatorowych Metabo, idealnych zarówno dla wymagających hobbystów, jak i profesjonalistów z różnych branż. Wybierz wydajne rozwiązania oparte na uniwersalnym systemie CAS (Cordless Alliance System). Używaj jednego rodzaju akumulatora do wszystkich narzędzi. Tnij, wierć, i szlifuj bez ograniczeń – teraz w specjalnej ofercie!


SZLIFIERKI AKUMULATOROWE 18 V

Szlifierki Metabo są niezastąpione zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Oferują precyzję i efektywność w obróbce powierzchni – od delikatnego wygładzania i polerowania, po intensywne szlifowanie i usuwanie starych powłok. Dzięki szerokiemu asortymentowi każdy znajdzie odpowiedni model.

  • Akumulatorowe szlifierki kątowe
  • Akumulatorowe szlifierki proste

WIERTARKO-WKRĘTARKI 18 V

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki to wszechstronne narzędzia, które łączą funkcje wiercenia i wkręcania. Idealne do różnych zadań – od precyzyjnych prac w drewnie i metalu, po bardziej wymagające montaże w lżejszych materiałach budowlanych.

MŁOTOWIERTARKI 18 V

Młotowiertarki Metabo to nieodzowne narzędzia dla profesjonalistów zajmujących się budownictwem i remontami. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi udarowemu, zapewniają wysoką efektywność i szybkość wiercenia w betonie, kamieniu i murze.

  • Młoty akumulatorowe 18 V

ZAKRĘTAKI AKUMULATOROWE 18 V

Zakrętaki udarowe Metabo wyposażone są w innowacyjny silnik bezszczotkowy, który zapewnia dynamiczną i efektywną pracę. Posiadają wbudowane oświetlenie robocze oraz solidną obudowę przekładni z aluminium odlewanego pod ciśnieniem, co gwarantuje ich trwałość.

  • Akumulatorowe zakrętaki udarowe 18 V

PILARKI AKUMULATOROWE 18 V

Precyzyjne i wydajne pilarki akumulatorowe Metabo 18 V umożliwiają szybkie i czyste cięcia w różnych materiałach. Charakteryzują się długotrwałą pracą na jednym ładowaniu, co pozwala na realizację nawet najtrudniejszych projektów.

  • Akumulatorowe pilarki tarczowe
  • Akumulatorowe kapówki

ODKURZACZE AKUMULATOROWE 18 V

Kompaktowe odkurzacze akumulatorowe Metabo są idealne do odkurzania na sucho i mokro w warunkach budowlanych. Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji, są łatwe w manewrowaniu i przechowywaniu.

  • Odkurzacze akumulatorowe z wytrząsaniem elektromagnetycznym
  • Odkurzacze akumulatorowe z ręcznym czyszczeniem filtra

Jak Odbierz Akumulator Gratis?

Skorzystaj z naszej wyjątkowej urodzinowej promocji: kup dowolne narzędzie akumulatorowe Metabo 18 V, zarejestruj zakup na stronie internetowej http://www.metabo.com/serviceportal  używając kodu "metabo100", a otrzymasz akumulator gratis! Pamiętaj, aby zarejestrować produkt w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.


Gwarancja i Serwis

Kupując narzędzia Metabo, zyskujesz:

3-letnią bezwzględną gwarancję na akumulatory Li-lon i LiHD
Przedłużoną gwarancję XXL na maszyny po ich zarejestrowaniu w ciągu 30 dni od zakupu
Naprawy serwisowe realizowane w ciągu 24 godzin od dostarczenia do Serwisu Metabo

Pakiet Dodatkowy Full Service

Wybierz opcję Full Service podczas zakupu, aby cieszyć się pełnym pokryciem kosztów napraw przez 3 lata, w tym materiałów eksploatacyjnych. Otrzymasz priorytet naprawy i ochronę na wypadek kradzieży. Wystarczy, że wprowadzisz kod usługi (zdrapka) podczas rejestracji urządzenia.

Metabo to synonim niezawodności i wysokiej jakości, co potwierdza nasza kompleksowa oferta gwarancyjna i serwisowa. Skorzystaj z promocji już dziś!


REGULAMIN PROMOCJI METABO