• Laser wieloliniowy Stabila LAX 400 + LT 30, zestaw 6-częściowy SA18863

Symbol: SA18863
Zapytaj o cenę !
3269.69
Wpisz swój e-mail
Opinie
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
EAN 4005069188634
Zostaw telefon

Laser wieloliniowy Stabila LAX 400 + LT 30, zestaw 6-częściowy SA18863

Laser wieloliniowy LAX 400, drążek teleskopowy lasera LT 30, okulary do pracy z laserem, płytka celownicza, uchwyt ścienny, walizka, 4 x bateria AA 1,5 V

Wydajne, kompleksowe rozwiązanie z bogatą liczbą dostępnych funkcji do wszelkich prac niwelacyjnych wewnątrz budynków. Laser LAX 400 umożliwia błyskawiczne zaznaczanie. Technologia MANUAL ALIGNMENT firmy Stabila umożliwia ręczne nakierowanie rzutowanego kąta 90° na pozycję docelową bez gubienia przy tym pozycji punktu pionu - to istotny warunek dla precyzyjnego ustawiania osi w jednej linii. Linia 360° pozwala na szybką realizację zadań związanych z niwelowaniem w poziomie. Najwyższej klasy laser dla wszystkich, którzy chcą pracować jeszcze lepiej w krótszym czasie.

 

Zalety produktu:

 • Samoniwelujący laser wieloliniowy z obwodową linią poziomą 360° do przenoszenia wysokości, dwiema liniami pionowymi ustawionymi względem siebie pod kątem 90° oraz pionem w górę i w dół do dokładnych prac związanych z rozplanowaniem.
 • MANUAL ALIGNMENT: precyzyjne nakierowywanie pionowych linii laserowych na punkt celowania za pomocą pokrętła - laser obraca się nad punktem pionu, nie gubiąc swojej pozycji.
 • Dokładna praca bezpośrednio na jasnych, cienkich liniach laserowych w odległości nawet do 20 m.
 • Obrotowa obudowa z wysuwaną stopą przeznaczoną do regulacji wysokości umożliwia bezpośrednią pracę z profilami w kształcie litery U.
 • Modulowane impulsowo linie laserowe umożliwiają pracę z dostępnym opcjonalnie odbiornikiem liniowym.
 • Szybkie samoniwelowanie dzięki technologii wahadłowej.
 • Łatwa zmiana funkcji dzięki obsłudze jednym przyciskiem.
 • Różne możliwości zastosowania: na podłożu, na statywie (gwint 5/8"), na obiektach metalowych.
 • Pochłaniająca uderzenia powłoka Stabila Softgrip.
 • Stabilna, aluminiowa głowica obudowy.

 

Przykładowe zastosowania:

Do wielu zadań w systemach suchej zabudowy - w trakcie prac związanych z rozplanowaniem, podczas ustawiania ścian działowych oraz w trakcie podwieszania sufitów. Szybkie i nieskomplikowane przenoszenie wysokości w trakcie robót elektroinstalacyjnych - wyrównywanie gniazd wtyczkowych, wyłączników i kanałów kablowych względem siebie w poziomie i w pionie. Do robót płytkarskich - podczas wyznaczania panelu kafelkowego oraz w trakcie wyrównywania i układania płytek. Dokładny transfer punktów znacznika w trakcie robót instalacyjnych - wyrównywanie obejm rurowych względem siebie w poziomie i w pionie, szybkie ustawianie i błyskawiczny montaż przewodów i rur grzewczych. Niezawodne przenoszenie kątów w trakcie robót stolarskich - precyzyjne przenoszenie wierconych otworów i szybkie wyrównywanie blatów kuchennych, dokładne wyrównywanie mebli i szaf względem siebie, jak również ich montaż.

 

Parametry techniczne:

Klasa lasera: 2
Moc: < 1 mW
Długość fali lasera: 635 nm
Zakres samoniwelowania +/-: 4°
Dokładność niwelowania +/-: 0,30 mm/m
Prostoliniowość +/-: 0,20 mm/m
Dokładność wiązki pionu w dół +/-: 0,30 mm/m
Dokładność pod kątem 90° +/-0,30 mm/m
Zasięg widoczności linii: 20 m
Czas pracy: 10 h
Stopień ochronności: IP 54
Przyłącze statywu: 5/8"

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia