Producenci

Jaki producent narzędzi?

 

Hurtownia narzędzi

 

Dystrybutorzy narzędzi

 

Abicor Binzel

Abicor Binzel

Założona w 1945 roku firma ABICOR BINZEL Schweisstechnik GmbH & Co. KG wyspecjalizowała się w produkcji uchwytów do spawania i cięcia w atmosferze gazów ochronnych metodami MIG/MAG, TIG oraz technikami plazmowymi. Od tego czasu wiele opatentowanych przez firmę ABICOR BINZEL rozwiązań stało się międzynarodowymi standardami powszechnie wykorzystywanymi w świecie spawania i cięcia.

AG TermoPasty

AG Termo Pasty

Wytwarzają zaawansowane materiały termoprzewodzące. Zapewniamy gwarancję wysokiej jakości i znakomitych parametrów produktów, które doskonale obniżają temperaturę pracy elementów oraz usprawniają proces odprowadzania ciepła na zewnątrz. Materiały termoprzewodzące to również rozwiązanie do uzyskania większej miniaturyzacji, mniejszej wagi i prostszej konstrukcji.

Airpress

Airpress

Airpress Polska to producent i dystrybutor narzędzi pneumatycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo kompresory tłokowe i śrubowe. Kompresory tłokowe Airpress występują w seriach: Seria Niebieska, która doskonale sprawdzi się w użytku domowym, do przeprowadzania prób szczelnościowych, a także lakierowania. Seria K, w której skład wchodzą sprężarki wolno-obrotowe, Seria PRO.

Andre Abrasive Articles

Andre Abrasive Articles

Andre Abrasive Articles od lat zajmuje się dostarczaniem  narzędzi ściernych uniwersalnych i specjalizowanych do obróbki zgrubnej i dokładnej (szlifowania, ostrzenia i przecinania) wielu materiałów, m.in. stali, stali nierdzewnej, żeliwa, aluminium, węglików spiekanych, metali nieżelaznych, ceramiki. Kamienie szlifierskie znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki.

Arbet

Arbet

Podstawowymi produktami firmy są płyty styropianowe dla budownictwa, bloki styropianowe oraz kształtki, których wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb klienta. Każda z fabryk produkuje pełen asortyment płyt styropianowych, a wszystkie działają w oparciu o procedury umożliwiające standaryzację wyrobu gwarantującą powtarzalność parametrów technicznych.

Arvex

Arvex

Początkowo działalność spółki skupiała się wyłącznie wokół importu i dystrybucji systemów zamocowań na terenie naszego kraju. ARVEX GROBELNY Sp.z.o.o. była wyłącznym przedstawicielem w Polsce licznych zachodnioeuropejskich producentów. Obecnie marka Arvex to przede wszystkim szeroka oferta systemów zamocowań takich jak kołki, dyble, kotwy, wkręty itp.

Atlas

Atlas

Firma ATLAS to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.

Atlas Schuhe

Atlas Schuhe

Fabryka obuwia ATLAS w Dortmundzie należy do wiodących producentów obuwia ochronnego w Europie. Ten bardzo nowoczesny zakład produkcyjny wytwarza rocznie ok.2 miliona par butów ochronnych w standardzie hightech. Jako specjaliści w zakresie obuwia dysponujący długim doświadczeniem firma wytwarza obuwie robocze przystosowane do potrzeb.

Austrotherm

Austrotherm

Firma Austrotherm powstała w 1993 roku i wchodzi w skład austriackiego koncernu SiH, znana i ceniona marka. Zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych ze styropianu (EPS) oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), które są powszechnie stosowane w pmrześlbudownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Beko

Beko

Założycielem BEKO Polska Sp. z o.o. jest BEKO GmbH – firma mająca siedzibę w Monheim w Bawarii, będąca producentem i dystrybutorem profesjonalnych, niezawodnych w działaniu produktów stosowanych m.in. przy pracach budowlanych oraz instalacyjno-sanitarnych. BEKO ofertę kieruje przede wszystkim do profesjonalistów. Składają się na nią doskonałej jakości kleje, uszczelniacze, produkty chemiczne, oprzyrządowanie.

Bondhus

Bondhus

Bondhus to amerykański lider w produkcji kluczy imbusowych. Bezkompromisowa jakość ma potwierdzenie w udzielanej dożywotniej gwarancji, polecana dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Od ponad 35 lat ta amerykańska firma dzięki jakości swoich wyrobów jest globalnym liderem w produkcji kluczy i końcówek imbusowych.

Bosch

Bosch

Bosch to gwarancja narzędzi na najwyższym poziomie. Działalność Grupy Bosch obejmuje sprzedaż m.in. elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych oraz osprzętu do elektronarzędzi. W ofercie znajdują się dwie grupy narzędziowe tej marki.Bosch niebieski linia narzędzi dla profesjonalnych i przemysłowych użytkowników. charakteryzuje się najwyższą jakością i parametrami dostosowanymi do najbardziej wymagających prac.

Bradas

Bradas

Firma BRADAS powstała i rozpoczęła swoją działalność  w 1989 roku, Jest jednym z największych importerów węży PVC w Europie. Od 1989 roku zajmuje się profesjonalnie importem, eksportem i dystrybucją węży i armatury różnego przeznaczenia w ogrodnictwie, rolnictwie i przemyśle. Misją firmy jest wprowadzanie na rynek produktów o najwyższej jakości, funkcjonalności oraz w stylistyce zgodnej z najnowszymi trendami, jednocześnie konkurencyjnych pod względem ceny.

BrazTec

BrazTec

BrazTec oferuje najwyższej jakości materiały lutownicze. Szeroka oferta m.in. lutów, topników lutowniczych i past do lutowania, skierowana jest głównie do firm zajmujących się produkcją narzędzi oraz branży elektrycznej, samochodowej oraz praz przy hydraulice. Spoiwa lutownicze BrazTec wyróżniają świetne parametry techniczne.  Niezawodne spoiwa lutownicze do łączenia takich materiałów jak metale, węglik spiekany czy ceramika.

Cellfast

Cellfast

Firma Cellfast została założona w 1990 roku w Krośnie. Początkowo był to niewielki zakład produkujący węże ogrodowe. Dzięki zaangażowaniu, wytrwałości i konsekwencji w działaniu, w ciągu kilku lat, firma stała się liczącym producentem w tej części Europy. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku w 2001 roku uruchomiono działalność w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym w Stalowej Woli. Krok ten był punktem zwrotnym dla dalszego dynamicznego rozwoju firmy.

Cynel

Cynel

Wychodząc na przeciw wymaganiom rynku, w 2010 roku Cynel stał się pierwszym polskim producentem proszków lutowniczych, a 3 lata później we współpracy z belgijską firmą Interflux rozpoczął produkcję zaawansowanych past lutowniczych. Od wielu lat wyroby Cynel zdobywają uznanie na całym świecie i stosowane są przez wielu producentów sprzętu elektronicznego.

Dedra

Dedra

Dedra stała się marką rozpoznawalną i cenioną w swojej ofercie posiadają szeroki wybór elektronarzędzi takich jak szlifierki kątowe, wiertarki, czy przecinarki do glazury. Dedra to nie tylko elektronarzędzia, ale też dobrej jakości frezy do drewna, wiertła do betonu, narzędzia budowlane czy materiały spawalnicze.

Diamond

Diamond

DIAMOND już od ponad 25 lat wiedzie prym w produkcji i dystrybucji systemów grzewczych i sanitarnych w Polsce. Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się w roku 1992 i od tego czasu klienci darzą markę zaufaniem i uznaniem. Po wielu latach dystrybucji surowców założyciele przedsiębiorstwa postawili na import armatury sanitarnej i systemów grzewczych z Włoch. Wkrótce po tym, firma DIAMOND rozpoczęła wytwarzanie oraz sprzedaż produktów pod własna marką.

Dolina Nidy

Dolina Nidy

Dolina Nidy jest znanym producentem gipsowych materiałów budowlanych, wytwarzanych z naturalnego kamienia, pozyskiwanego z odkrywkowej kopalni oraz z gipsu syntetycznego pochodzącego z instalacji odsiarczania spalin. Ponadto spółka produkuje materiały wykończeniowe do wnętrz takie jak gipsy szpachlowe, gładzie gipsowe, kleje gipsowe, maszynowe i ręczne tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne oraz preparaty gruntujące.

Domax

Domax

Domax od zawsze wyróżniało indywidualne podejście do klienta oraz, profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w produkcji, nowoczesnym technologiom zawsze gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów. W naszej ofercie znajdują się łączniki do drewna, kątowniki, łączniki płaskie, płytki perforowane, podstawy słupa i wiele innych.

Drel

Drel

DREL to przede wszystkim narzędzia ręczne stworzone z myślą o grupie wymagających użytkowników. Produkty jakie możemy kupić to tarcze korundowe, komplety wierteł, brzeszczoty do wyrzynarek, osprzęt do narzędzi wielofunkcyjnych, klucze, młotki, palniki, pistolety do pian montażowych.

Dublet

Dublet

W ofercie marki Dublet znajdą Państwo szeroką gamę wyrobów powszechnie stosowanych w branży budowlanej: kleje do systemów ociepleń, kleje do płytek, zaprawy tynkarskie maszynowe i zaprawy murarskie cienkowarstwowe. Wszystkie produkty firmy Dublet opracowane zostały w oparciu o wymagania norm i aprobat technicznych, posiadają wymagane certyfikaty i atesty, a także poddawane są cyklicznym badaniom.

Essab

Essab

Firma ESAB jest światowym liderem w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów do spawania i cięcia. Innowacyjne urządzenia i rozwiązania są opracowywane przy udziale klientów i konstruowane w oparciu o wiedzę i dziedzictwo globalnego lidera branży produkcyjnej. Marka ESAB jest synonimem wiodącej na świecie wiedzy w następujących kluczowych obszarach: Urządzenia do ręcznego spawania i cięcia, Materiały spawalnicze, Automatyzacja spawania

Essve

Essve

ESSVE to lider skandynawskiego rynku rozwiązań w zakresie mocowań dla branży budowlanej i przemysłowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, możemy zaoferować naszym klientom bezpieczne i pewne rozwiązania w sposób prosty i inteligentny. Założona w roku 1970 firma ESSVE oferuje więcej, niż tylko produkty. Oferujemy gwarancję, że zawsze dostarczymy najlepsze rozwiązania w zakresie zamocowań.

Expert

Expert

Expert Line to przede wszystkim szeroka oferta produktów chemii budowlanej, chemii motoryzacyjnej oraz aerozoli technicznych przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych. Główną strategią firmy jest sprzedaż wyrobów najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen, a także profesjonalizm w obsłudze klientów. 

Fanar

Fanar

Fanar wiodący producent narzędzi skrawających do obróbki metali. Firma dostarcza szerokiej gamy narzędzia do obróbki skrawaniem, specjalizuje się w narzędziach trzpieniowych do obróbki otworów. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz narzędzi do gwintowania, wiercenia, frezowania i toczenia oraz akcesoriów przydatnych w obróbce skrawaniem.

Fast

Fast

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Fast od ponad 20 lat zajmuje się produkcją chemii budowlanej.  W roku 2010 otrzymali aprobatę europejską ETA na produkowane systemy ociepleń. Europejskie aprobaty techniczne (ETA) to dokumenty pozwalające na oznakowanie CE wyrobów budowlanych firmy FAST oraz ich sprzedaż na rynkach europejskich.

Fiskars

Fiskars

Fiskars oferuję bogaty wybór narzędzi, które pomogą uporać się z jesiennymi porządkami w ogrodzie. Niezależnie od tego, czy pielisz, rąbiesz, zamiatasz czy tniesz, uczyni każdą pracę łatwiejszą i wydajniejszą o każdej porze roku. Jeżeli ogrodnictwo jest Twoją pasją, wybierz narzędzia Fiskars, które ułatwią wykonywanie każdej czynności w ogrodzie. 

Geko

Geko

Znajomość rynku oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliło na osiągnięcie pozycji jednej z najbardziej konkurencyjnych firm w centralnej Europie. Produkty są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów oraz charakteryzują się wytrzymałością, solidnym wykonaniem i co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach konkurencyjną ceną.

Górażdże

Górażdże

Lider w krajowej produkcji cementu i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. Produkty cechuje najwyższa jakość, stabilne parametry i szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach budownictwa.

Hecht

Hecht

Kosiarki HECHT już dawno zasłużyły na swoją pozycję, a ich jakość i cena nie mają obecnie konkurencji. Do pielęgnacji trawnika możesz wybrać aeratory, wykaszarki, kosy, traktory ogrodowe, wózki rozrzucające, opryskiwacze i inne produkty. Kultywatory ogrodowe z bogatym wyposażeniem lub narzędziami ręcznymi stały się popularne wśród ogrodników.

Hogert

Hogert

Marka Högert Technik powstała z zamiłowania do jakości, prostoty i użyteczności. Została zaprojektowana z myślą o intensywnej eksploatacji i wymagających użytkownikach, którzy każdego dnia pracują narzędziami ręcznymi. Istota produktu to surowiec, który gwarantuje niskie zużycie i dużą trwałość wyrobów. W przypadku narzędzi ręcznych jest nim stal węglowa. Högert Technik dokonuje rzetelnej weryfikacji i selekcji dostawców stali.

Izolacja Jarocin

Izolacja Jarocin

Historia IZOLACJI rozpoczęła się w 1925 roku, kiedy to, jako pierwszy zakład przemysłowy w Jarocinie, podjęła działalność prywatna firma Fabryka Papy Dachowej, Destylacji Smoły i Wyrobów Cementowych Władysława Lewandowskiego. Przy zatrudnieniu 15 osób produkowano wówczas około 1000 m² papy na dobę. Obecnie Spółka dysponuje jedną z najszerszych w kraju, kompleksową ofertą wyrobów hydroizolacyjnych i uszczelniających dla budownictwa. 

Izolbet

Izolbet

Firma od początku swojej działalności produkuje materiały hydroizolacyjne o nazwie handlowej IZOLBET, stosowanych w budownictwie - jest obecnie liderem rynku w tym segmencie. Posiada w swojej ofercie produkty na bazie rozpuszczalników organicznych oraz ekologiczne na bazie wody, do hydroizolacji betonów i tynków, konserwacji i przyklejania pap oraz smołę i lepiki na gorąco.

Jonnesway

Jonnesway

Narzędzia ręczne wykonane są w większości ze stali chromowo-wanadowej wysokiej jakości. Narzędzia udarowe wykonane są ze wzmocnionej stali chromowo-molibdenowej. Firma Jonnesway dużą wagę przywiązuje również do ergonomii narzędzi oraz do innowacji. Dlatego też okresowo pojawiają się nowe narzędzia lub modyfikowane są istniejące zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi we wszystkich profesjonalnych markach narzędziowych na świecie.

Jufisto

Jufisto

JUFISTO - to gama narzędzi dla profesjonalistów stworzona z myślą o użytkownikach, którzy cenią jakość, funkcjonalność i niezawodność (profesjonalne tarcze diamentowe, wiertła do metali i betonu, bity, klucze płasko-oczkowe, klucze nasadowe, klucze dynamometryczne, miary).

Kennedy

Kennedy

Marka Kennedy to gama narzędzi ręcznych i osprzętu do obróbki metali przeznaczona do zakładów przemysłowych. Narzędzia wykonane z najlepszymi standardami norm międzynarodowych. Producent w swojej ofercie posiada gamę narzędzi ręcznych, materiałów ściernych, sprzętu precyzyjnego i oprzyrządowania posiadającego cechy i zalety, jakich oczekują profesjonalni, wysoko kwalifikowani użytkownicy.

King Tony

King Tony

Narzędzia King Tony to gama prawie 6000 produktów zaprojektowanych i wykonanych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb profesjonalnych użytkowników w branży motoryzacyjnej, przemyśle i rolnictwie. Po ponad 30 latach doświadczeń marka King Tony stała się preferowanym dostawcą narzędzi dla kluczowych firm przemysłowych, mechaników i inżynierów, którzy szukają wysokiej klasy narzędzi i optymalnej jakości za korzystną cenę.

Kleib

Kleib

Firma KLEIB specjalizuje się w produkcji profesjonalnej chemii budowlanej, od kilkunastu lat z sukcesem budując swoją ofertę produktową. W 2009 roku firma zwiększyła produkcję do 2 milionów opakowań rocznie oraz poszerzyła asortyment o kleje, zaprawy i tynki do systemów ociepleń, kleje do płytek, gresu i marmuru oraz farby zewnętrzne i wewnętrzne. Kolejne lata to dalszy, dynamiczny rozwój firmy.

Klingspor

Klingspor

Klingspor od samego początku tj. już od założenia firmy w 1893 roku, kształtował historię nowoczesnego szlifierstwa wprowadzając liczne innowacje. Wysokoobrotowe tarcze do cięcia i szlifowania zgrubnego, ściernice listkowe, wodoodporny papier  to tylko niektóre z materiałów ściernych, które zostały dopracowane w produkcji seryjnej przy naszym znaczącym udziale.

Knauf

Knauf

Knauf to jeden z wiodących producentów nowoczesnych materiałów budowlanych na świecie z centralą w Iphofen w Niemczech. Asortyment obejmuje systemy tynkarskie, systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy ociepleń, chemię budowlaną oraz maszyny i narzędzia budowlane.

Kranzle

Kranzle

Kränzle Lepiej perfekcyjnie niż tanio! Myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe i zamiatarki ręczne to świat Kränzle. Za pomocą tego sloganu firma usytuowała się bardzo jednoznacznie na rynku. Nie być najtańszymi, lecz być najlepszymi jest wymaganiem, które dotyczy wszystkich produktów i rozwiązań. Przedsiębiorstwo, rozwinęło się do rangi światowego lidera jakości myjek wysokociśnieniowych. I ma to swoje dobre uzasadnienie.

Kreisel

Kreisel

KREISEL oferuje bogatą gamę wysokogatunkowych, nowoczesnych materiałów budowlanych, umożliwiających budowę, remont i dekorację mieszkań, domów i biur. Wśród nich najważniejsze to: zaprawy klejące, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, gipsy, środki gruntujące i izolujące, wylewki samopoziomujące, zaprawy murarskie, masy spoinujące, farby elewacyjne i gładzie, a także systemy ociepleń ścian zewnętrznych budynków oraz preparaty czyszczące i konserwując

Kuźnia

Kuźnia

Kuźnia Sułkowice to Polski producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, takich jak klucze, wkrętaki czy też złącza do rusztowań budowlanych. Klucze płasko oczkowe to narzędzia cieszące się największą popularnością w przypadku wyrobów  KUŹNI. Jest to najbardziej rozpowszechniony model kluczy maszynowych. Na przestrzeni, prawie 130 lat historii wyroby nieustanie ewoluowały, aby sprostać wymaganiom użytkowników. 

Lahti Pro

Lahti Pro

Odzież robocza marki Lahti Pro to nowoczesna linia zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i elegancji użytkownika, odpowiadająca najwyższym wymaganiom jakościowym.  Design odzieży zapewnia  modną i uniwersalną formę. Innowacyjne materiały, z których wykonana jest odzież robocza Lahti Pro poddawane są wieloetapowym testom w ekstremalnych warunkach. Lahti Pro to kompleksowe rozwiązania z zakresu BHP, niemalże dla każdej grupy zawodowej.

Lemar

Lemar

Od początku działalności, od 1980 roku Lemar specjalizuje się w produkcji kształtek kanalizacyjnych i rur z polichlorku winylu (PVC). W 1993 roku uruchomiliśmy również produkcję kompletnych systemów rynnowych PVC. Zaplecze techniczne pochodzące z renomowanych europejskich firm pozwala na zapewnienie Państwu wysokich walorów użytkowych przy zachowaniu możliwie maksymalnej estetyki produktów.

Lincoln

Lincoln

Lincoln Electric to przedsiębiorstwo założone w 1895. Zajmuje się projektowaniem, rozwojem i produkcją urządzeń do spawania łukowego, systemów zrobotyzowanych, cięcia plazmowego i gazowego oraz produkcji materiałów spawalniczych.Zaangażowanie Lincoln Electric w zapewnianie najbardziej innowacyjnych, opłacalnych i najwyższych jakościowo rozwiązań w zakresie spawania i cięcia jest tym, co prowadzi firmę od ponad stu lat.

Magnum

Magnum

Oferta urządzeń MAGNUM w pełni pokrywa zapotrzebowanie klientów na typ i moc w poszczególnych grupach urządzeń spawalniczych: MMA, TIG, MIG i CUT. Bogate wyposażenie każdego produktu czyni z nich urządzenia gotowe do pracy, a szeroki wachlarz osprzętu dodatkowego zachęca dystrybutorów do zaopatrywania się w markę MAGNUM. Urządzenia MAGNUM dedykowane są zarówno dla przemysłu, jak i dla małych i średnich warsztatów usługowych.

Makita

Makita

W 1958 roku, stała się pierwszą firmą produkującą i sprzedającą elektryczne strugi w Japonii zaś w roku 1968 wprowadziła na rynek pierwsze narzędzie z akumulatorem. Przez pół wieku Makita dołożyła wszelkich starań w celu ugruntowania swojej pozycji na rynku jako producenta przenośnych elektronarzędzi. Dzisiaj kontynuuje swoją misję oferując oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe.

Metabo

Metabo

Metabo na całym świecie oferuje szeroką paletę wydajnych elektronarzędzi i maszyn do pracy w najcięższych warunkach. Jako producent kompleksowych rozwiązań oferuje nie tylko elektronarzędzia do wszelkich popularnych zastosowań, lecz poprzez produkty specjalistyczne i rozwiązania systemowe spełnia również nietypowe wymagania. Dotyczy to przede wszystkim głównych grup docelowych rzemiosła i przemysłu obróbki metalu oraz branży budowlanej.

Novol

Novol

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Ponad 90% produkcji to materiały do napraw lakierniczych, będące kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy lakiernika. W ramach kilku linii produktowych oferuje chemię do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych aż po podkłady akrylowe, lakiery bazowe, bezbarwne lakiery oraz pełną paletę materiałów uzupełniających. 

Pafana

Pafana

Historia pabianickiej fabryki narzędzi sięga wczesnych lat powojennych. Od tamtego czasu, firma nieprzerwanie prodokuję różnego rodzaju narzędzia od prostych narzędzi typu siekiery, młotki, łomy po narzędzia do ręcznej obróbki drewna. Duże zainteresowanie tym asortymentem oraz bardzo dobre wyniki jakościowe pozwoliły na rozbudowę firmy do takiego poziomu, że stanowiła zaopatrzenie całego kraju.

Permatex

Permatex

Permatex to amerykański producent profesjonalnych preparatów chemicznych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz wszelkich serwisów naprawczych. Permatex powstał w 1909 roku i już lat utrzymuje pozycję światowego lidera w swojej branży. Obecnie posiada przedstawicielstwa i dystrybutorów na całym świecie dzięki czemu, preparaty Permatex są dostępne i używane w warsztatach, garażach, serwisach samochodowych.

Perun

Perun

Spawalnictwo to podstawowa technologia łączenia materiałów metalicznych. Trudno wyobrazić sobie gospodarkę uprzemysłowionego kraju bez spawalnictwa, gdyż ma on kluczowe znaczenie dla  wielu gałęzi przemysłu. PERUN jako pierwszy zorganizował produkcje urządzeń do spawania gazowego i armatury związanej z produkcja i użytkowaniem gazów technicznych.

PRO

PRO

PRO już od ponad 25 lat „wyznacza poziomy” jako lider w branży i największy w Polsce producent narzędzi i urządzeń pomiarowych stosowanych w budownictwie. Najważniejszym z nich jest czerwona poziomnica PRO – podstawowe narzędzie pomiarowe na każdym placu budowy. Wyznaczanie standardów wpisane jest w misję przedsiębiorstwa,realizowaną poprzez zasadę Total Quality Management czyli Zarządzania przez Jakość.

Proline

Proline

Firma Proline działa w obszarze produkcji i handlu. Jest dostawcą wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, chemii technicznej i odzieży roboczej. Proline jest jednym z największych dystrybutorów narzędzi i elektronarzędzi w Polsce. Zarządza i organizuje sieć handlową, produkuje pod markami własnymi, prowadzi obsługę logistyczną, realizuje planowe działania marketingowe. Wspiera swoich odbiorców wspólnymi działaniami marketingowymi.

Proskit

Proskit

Firma Pro'sKit od ponad 20 lat i eksportuje swoje produkty do 90 krajów świata. Jako producent i dystrybutor specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych, sprzętu lutowniczego oraz akcesoriów przeznaczonych do prac w elektronice i telekomunikacji. W ofercie Tajwańskiej firmy jest ponad 2500 produktów. Jakość narzędzi poparta jest certyfikatem ISO9001, VDE – dla narzędzi izolowanych, CE oraz GS dla narzędzi elektrycznych.

Proxxon

Proxxon

Proxxon to niezawodne narzędzia ręczne i klucze przeznaczone do prac w profesjonalnym warsztacie. Dzięki swej jakości Proxxon to marka bardzo dobrze postrzegana na naszym rynku. Narzędzia Proxxon produkowane są w jednej z największy fabryk narzędzi ręcznych na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii. Firma na swoja dobrą markę pracuje poprzez politykę jakości swoich wyrobów.

Quatros

Quatros

Narzędzia i urządzenia warsztatowe Quatros przeznaczone są dla warsztatów naprawczych oraz innych użytkowników poszukujących tańszych odpowiedników profesjonalnych narzędzi. Są to produkty dobrej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Marka Quatros została stworzona specjalnie na rynek polski oraz rynki zagraniczne.

Richmann

Richmann

Główną serią produktów oferowanych przez nas są narzędzia marki RICHMANN. Wyróżniają się one najwyższą jakością, nieprzeciętnym wzornictwem i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Szczególnie dumni jesteśmy z linii wózków warsztatowych z wyposażeniem, lamp warsztatowych i budowlanych oraz szerokiej oferty kluczy. O jakości oferowanych narzędzi świadczy dożywotnia gwarancja dawana na wybrane produkty.

Sawela Diamond

Sawela Diamond

Firmą importującą bezpośrednio profesjonalne narzędzia diamentowe. Firma powstała w 1995 r. Przez ten okres zdobyła doświadczenie i wiedzę na temat techniki diamentowej. Współpraca z naszymi klientami zaowocowała jeszcze lepszym wyspecjalizowaniem produktów do poszczególnych zastosowań. Oferta skierowana jest do profesjonalistów poszukujących narzędzi najwyższej jakości, trwałych a przy tym niedrogich.

Sicher

Sicher

W listopadzie 2008 Sicher Bautechnik rozpoczynając nowy etap rozwoju firmy zaczął produkować suchą chemie budowlaną na bazie własnych piasków. W kwietniu 2009 roku na rynku pojawiły się pierwsze produkty, kleje do przyklejania płyt styropianowych Stiro i zatapiania siatki Stiro X40, zaprawa klejowa do glazury i terakoty Kerami oraz elastyczna i mrozoodporna zaprawa klejowa do glazury Kerami Pluss.

Solbet

Solbet

Solbet jest  liderem i największym producentem betonu komórkowego w Polsce – aż 1/3 produkowanego w kraju betonu komórkowego pochodzi z fabryk SOLBET. Obecne możliwości produkcyjne wszystkich zakładów sięgają 2,5 miliona metrów sześciennych bloczków i innych wyrobów z betonu komórkowego na rok.

Solid

Solid

Grupa Narzędziowa Solid specjalizuje się w produkcji ręcznych narzędzi budowlanych oraz wyrobów foliowych takich jak folie ochronne, worki na śmieci i gruz. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej oraz własnej narzędziowni tworzą produkty o wysokiej jakości, które wyznaczają nowe standardy na rynku narzędzi ręcznych. Produkty znajdziecie Państwo w Polsce i zagranicą pod markami Solid – narzędzia dla profesjonalistów i Partner – seria hobbistyczna.