Koszty i sposoby dostawy

Dostawa:

Nasze towary dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firm kurierskich Inpost, DPD oraz Inpost.

Przy zamówieniu o wartości powyżej 599 zł - dostawa gratis! Darmowa dostawa nie dotyczy towarów nadawanych w paczkach ponadgabarytowych oraz paletowych.

  • Przesyłka kurierska Inpost:

Dostawa przesyłki realizowana jest przez firmę kurierską Inpost.
Kurier Fedex - przelew: Koszt 14 zł brutto
Kurier Fedex - płatność przy odbiorze: Koszt 17 zł brutto

  • Przesyłka InPost Paczkomat

Paczkomaty są nowoczesną i wygodną opcją przesyłki. Zamówienie dostarczane jest do wybranego paczkomatu. O czekającej przesyłce zostaniesz powiadomiony mailem i sms-em. Trzeba pamiętać, iż ze względu na swoją masę i rozmiar (max. wymiar przesyłki: 41 x 38 x 64cm, max. waga całej przesyłki: 20kg) nie każdy produkt dostępny w sklepie i nie każde zamówienie może być wysłane do paczkomatu. Wartość zamówienia jest ograniczona do kwoty 1000 zł brutto. Trzeba też brać pod uwagę, że przesyłka może być przekierowana prze Inpost do innego paczkomatu niż wybrany, w sytuacji gdy docelowy automat jest przepełniony lub uległ awarii.
InPost Paczkomat: Koszt 14 zł brutto

  • Przesyłka paletowa DPD:

Dostawa przesyłki realizowana jest przez firmę kurierską DPD. Przesyłka paletowa dotyczy towarów powyżej 40kg lub towarów ponadgabarytowych jak: kompresory, maszyny stacjonarne czy prasy.
Przesyłka paletowa DPD: Koszt 160zł brutto

  • Odbiór osobisty w siedzibie sklepu:

Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: 48-300 Nysa ul.Bolesława Śmiałego 5.
Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów. Pamiętaj, odbiór towaru jest możliwy po otrzymaniu takiej informacji drogą mailową lub telefonicznie.

 

Płatności:

W zależności od wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny:

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia.
Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Realizację zamówienia rozpoczniemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

  • Pobranie:

Płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy).
Ta metoda płatności wiąże się z nieco wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

  • Płatność elektroniczna:

Udostępniamy następujący system szybkich płatności: Bluemedia. Wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu.
Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank lub kartę kredytową i dokonujesz opłaty. Zwykle środki są na naszym koncie w ciągu 24 godzin.