Adler Smarownica pneumatyczna kompozytowa 450ml AD-401

  • Cena netto: 191,06 zł / szt. 235,00 zł / szt.
  • szt.

Adler Smarownica pneumatyczna kompozytowa 450ml AD-400

Pneumatyczne pistolety do mas gęstych służą do nakładania substancji uszczelniających i spajających – silikonów, klejów, uszczelniaczy. Są stosowane przy pracach montażowych, remontowych i naprawczych. Oddzielną grupę wśród nich stanowią smarownice ręczne i pneumatyczne, służące do nakładania lubrykatora. Nasze narzędzia charakteryzują się zaawansowaniem technologicznym, precyzją podawania masy, są ergonomiczne, starannie wykonane. Urządzenia typu 3 w 1, pozwalające na różnorodne zastosowania w tym także natryskiwanie masy, będą przydatne w każdym warsztacie i zakładzie naprawczym.

Smarownica pneumatyczna AD-400 to profesjonalna wysokiej jakości smarownica. Zaawansowana konstrukcja i precyzja wykonania pozwalają na wykorzystanie przemysłowe.Wysokie przełożenie silnika pneumatycznego 40:1 zapewnia duże ciśnienie wylotowe smaru pozwala to na stosowanie bardzo gęstych lubrykantów.

Model AD-400 posiada lekką kompozytową obudowę i krótki skok dźwigni. Napełnianie poprzez używanie gotowych kartuszy ze smarem 400 ml, ręcznie za pomocą szpatułki lub za pomocą pompy do smaru poprzez specjalny zawór. W zestawie metalowa rurka 15cm z końcówką oraz gumowa zbrojony przewód 23 cm z końcówką


Charakterystyka

  • Pojemność tuby: 450 ml,
  • Ciśnienie wylotowe smaru: 110 - 276 bar
  • Maksymalne ciśnienie pracy: 6,9 bar
  • Waga: 1 kg