• Kategorie
  • Szukaj
  • Wyciskacze do mas pneumatyczne

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wyciskacze do mas pneumatyczne oraz pistolety do silikonu i kleju. Mamy duży wybór. Dostępne u nas marki gwarantują najwyższą jakość.

Nasze wyciskacze do mas pneumatyczne charakteryzują się trwałością i niezawodnością, nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowej pracy. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

W naszym sklepie internetowym kupisz pistolety do kleju, silikonu, a także mas uszczelniających. Posiadamy również akcesoria, które przydadzą się do wyciskaczy. Są to filtry powietrza, końcówki, czy membrany do zaworu cofania.

Narzędzia te pozwalają na precyzyjną aplikację preparatów specjalistycznych. Aplikacja kleju czy silikonu wymaga niezwykłej dokładności.  Wyciskacz do kleju albo silikonu może zagwarantować nam to, że dzięki nim nie zabrudzimy powierzchni sąsiadujących, ani nie uszkodzimy ich w żaden sposób. Profesjonalny, dobry jakościowo wyciskacz pozwala nam na zwiększenie efektywności, wydajności, precyzji oraz usprawnienie pracy.