• Kategorie
  • Szukaj
  • Pomiary warsztatowe

Pomiary warsztatowe mają na celu sprawdzenie, czy dany przedmiot obrabiany jest zgodnie z rysunkiem technicznym. Są to czynności wymagające olbrzymiej precyzji, dlatego też niezbędne są odpowiednie narzędzia i przyrządy. W tej kategorii znajdziesz między innymi różnego rodzaju mikrometry, średnicówki, czujniki zegarowe, czy też suwmiarki. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab.

Nasze narzędzia pomiarowe są urządzeniami, które są przydatne na każdym etapie remontu, a także wykańczania mieszkania, czy też prac na budowie. W naszym asortymencie dostępne są także miarki do pomiarów, poziomice, kółka pomiarowe, czy też dalmierze laserowe. Dzięki tego rodzaju elementom można z powodzeniem zmierzyć odległość, czy też wyznaczyć kąty.

Proponowane przez nas przyrządy sprawdzają się w każdym warsztacie i ułatwiają pracę każdego mechanika. Są one wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu sprawdzają się doskonale w każdych warunkach i zawsze są niezawodne wykazując dużą trwałość.